pano 001U sklopu obilježavanja Dana hrvatskog jezika, dana 18.3.2016. god. u našoj školi održan je književni susret. Gost je bio književnik fra. Miljenko Stojić.

U pratnji našeg gosta došao je i pjesnik Ljubo Krmek koji je također bio gost pjesnik na prijašnjim književnim susretima. Gosti su darivali školsku knjižnicu određenim brojem svojih knjiga na čemu im ovom prilikom  iskreno zahvaljujemo.

Knjizevni susret 2016 006

Uz zanimljiv i sadržajan program, kojeg su pripremili članovi Kluba mladih knjižničara i novinara informatičara skupa sa knjižničarkom, promoviran je i devetnaesti broj školskog lista Zrcalo, te je uručena i nagrada učeniku VIII. razreda, Marinu Marijanoviću, za najveći broj pročitanih knjiga.

Knjizevni susret 2016 010

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla