Rezultati naših učenika na županijskim natjecanjima

Majcin dan 2017 009Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na županijskim natjecanjima te na njima ostvarili zapažene rezultate.

Na natjecanju iz Hrvatskog jezika u pisanju poezije kojeg organizira Zavod za školstvo Mostar učenica naše škole, Lucijana Raguž, osvojila je drugo mjesto s pjesmom Pjesma najljepšem gradu.

Prvi Glazbeni festival u organizaciji Zavoda za Školstvo Mostar održan je 11.5.2017. god. u Osnovnoj školi Petra Bakule u Mostaru. Na festivalu je sudjelovalo 16 natjecatelja a učenica naše škole, Anđela Vujnović, sa pjesmom Haleluja osvojila je 4. mjesto.

Dana 13.5.2017. godine u organizaciji Mostarskog auto-moto kluba i Auto-moto saveza BiH održano je 21. županijsko natjecanje osnovnih škola Sigurno u prometu iz poznavanja prometnih i sigurnosnih pravila i vještine upravljanja biciklom. Našu školu predstavljali su učenici Antea Raguž, Petra Šutalo, Nikola Perutina i Ivan Terkeš. U ukupnom plasmanu naša škola zauzela je drugo mjesto te stekla pravo sudjelovanja na međužupanijskom natjecanju. U pojedinačnom plasmanu učenici Ivan Terkeš i Antea Raguž osvojili su treće mjesto.

U petak 28. travnja na natjecanju u programiranju Mbot robota koje je održano u regionalnom centru u OŠ Vladimira Pavlovića u Čapljini učenici naše škole osvojili su drugo mjesto. Našu školu  predstavljali su Ana Radić VIII. razred, Ana Papac VIII. razred, Ivan Aleksić VIII. razred i Juraj Previšić VI. razred. Nakon završenog 1. fizičkog kola SPARKreators lige učenike očekuje i online kolo koje će se održati krajem svibnja, a konačna dodjela nagrada i proglašenje pobjednika planirana je za 16.6.2017. godine u prostorijama SPARKa u Mostaru.

Svim učenicima i njihovim voditeljima iskrene čestitke.