DSCN0639.jpgDSCN0640.jpgDSCN0645.jpgDSCN0648.jpgDSCN0650.jpgDSCN0651.jpgDSCN0652.jpgDSCN0654.jpgwinter1.jpgwinter2.jpg

Interni sat 2017

Interni 001Odjel Glazbene škole koji djeluje pri OŠ Stolac je i u prvom obrazovnom razdoblju organizirao interni sat za učenike glazbene škole. Interni sat podrazumijeva javni nastup svih učenika a njegova svrha i cilj je pružiti mogućnost učenicima da pred roditeljima pokažu mali dio onoga što uče u glazbenoj školi, kao i oslobađanje učenika za javne nastupe.

Zbog većeg broja djece u odjelu glazbene škole interni sat je proveden u dva termina.Zahvaljujući marljivosti i predanosti učenika kroz cijelo obrazovno razdoblje, trudu nastavnika i naravno zahvaljujući podršci roditelja interni sat je protekao u ugodnom ozračju. Svojim muziciranjem mladi glazbenici naše škole su uveseljavali roditelje i nastavnike, i ljubitelje umjetničke glazbe koji su imali priliku slušati i uživati u njihovim izvedbama.

Interni 004

6

Više slika u galeriji

 

Izrada: Osnovna škola Stolac