Interni sat 2018 001Dana 27.3.2018.gdine u odjelu Glazbene škole održan je drugi interni sat u školskoj 2017./18. godini. Interni sat podrazumijeva javni nastup svih učenika a njegova svrha i cilj je pružiti mogućnost učenicima da pred roditeljima pokažu mali dio onoga što uče u glazbenoj školi, kao i oslobađanje učenika za javne nastupe.

Zbog većeg broja djece u odjelu glazbene škole interni sat je proveden u dva termina. Zahvaljujući marljivosti i predanosti učenika kroz cijelo obrazovno razdoblje, trudu nastavnika i naravno zahvaljujući podršci roditelja interni sat je protekao u ugodnom ozračju. Svojim muziciranjem mladi glazbenici naše škole su uveseljavali roditelje i nastavnike, i ljubitelje umjetničke glazbe koji su imali priliku slušati i uživati u njihovim izvedbama.

Interni sat 2018 046

Interni sat 2018 068

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla