img 6415U sklopu manifestacije Stolačko kulturno proljeće 2018 koju organizira Matica hrvatska ogranak Stolac u četvrtak, 24.5.2018. godine u prostorijama Biskupijskog centra u Stocu održana je prezentacija učeničkih radova, Istraživački dani mladih. Mladi istraživači predstavili su se temama:

 

Osnovna škola Crnići – Posljedice globalnog zatopljenja,

Osnovna škola Stolac – Stolac – grad muzej,

Srednja škola Stolac – Povijest srednje škole Stolac.

Kao i svake godine nagrađeni su najbolji literarni radovi pisani za vrijeme božićnih blagdana a nagrade je uručio dr. Mladen Bošković. Na razini osnovnih škola prva mjesta u kategoriji od 1.-5. razreda osvojili su Ivano Raguž i Stjepan Markić, u kategoriji od 6.-9. razreda prvo mjesto osvojile su Nika Proleta i Anđela Vujnović, dok je prvo mjesto u kategoriji srednje škole pripalo Sari Pavlović.

img 6429

img 6432

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla