Popis udžbenika, autora i nakladnika za školsku 2020./21. godinu

- POČETNICA TAJNA SLOVA - radni priručnik

- RADNA BILJEŽNICA HRVATSKOG JEZIKA - TAJNA SLOVA - 2. POLUGODIŠTE

(autori: T. Zokić, Jadranka Bralić, M. Musa), ŠN

Ponedjeljak, 22.6.2020. godine u 10:00 sati, podjela svjedodžbi za učenike od 6. do 8. razreda.

Ponedjeljak, 22.6.2020. godine u 11:00 sati, roditeljski sastanci i podjela knjižica za učenike od 1. do 5. razreda.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

dana, 9.lipnja završila je nastavna godina. Bila je neuobičajena, jer smo se svi našli u nepoznatoj situaciji. Zadnja tri mjeseca su bila teška za sve: učenike, učitelje i roditelje, koji su jednim dijelom preuzeli ulogu učitelja. Ali bez obzira na sve poteškoće pokazali ste da se uz rad, trud i volju mogu ostvariti zacrtani ciljevi.

Svake godine učenici devetih razreda naše škole obilježe završetak osnovnog obrazovanja ekskurzijom kulturno-obrazovnog tipa. Generacija učenika 9. razreda školske 2019./20. također se spremala na ekskurziju.

Učiteljsko vijeće Osnovne škole Stolac je na online - sjednici održanoj 15.5.2020. godine jednoglasnom odlukom, za školsku 2019./2020. godinu, učenicom generacije proglasilo Petru Obradović, učenicu 9. b razreda.

Petri iskrene čestitke i puno sreće njoj, kao i svim učenicima  devetih razreda u daljnjem školovanju.