Predavanje policija 023U četvrtak, 13. rujna učenike III. razreda posjetili su prometni policajci. Održali su predavanje na temu „Sigurno u prometu“. Učenici su iznosili svoja prometna iskustva i ispitivali prometne policajce o prometnim propisima i znakovima. Dobili su i prigodan poklon- bilježnicu s prometnim znakovima.

prijem prvasica 2018 19 006   kopijaPočetak nove školske godine bio je najuzbudljiviji za prvašiće kojima je 3.09.2018. godine u 11:00 sati upriličen svečani doček. Otvorili smo školska vrata da dočekamo prvašiće i njihove roditelje. Kao i svih prethodnih, tako i ove godine, svoje prijatelje, dočekali su i pozdravili drugi razredi širokim osmijesima, pjesmom, plesom kao i anegdotama iz đačkog života.

Osnovna škola Stolac obavještava sve učenike i njihove roditelje/staratelje da nastava u školskoj 2018./2019. godini temeljem Odluke Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a o kalendaru rada škole broj: 05-02-40-1289/18 počinje u ponedjeljak, 3. rujna 2018. godine.

Prvi dan škole nastava će se održati prema sljedećem rasporedu:

RASPORED POPRAVNIH ISPITA U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI, KOJI ĆE SE ODRŽATI U KOLOVOZU:

1. 20.8.2018. godine u 8. sati         -   MATEMATIKA           - pismeni dio ispita
  1. 2. 21.8.2018. godine u 8 sati      -   HRVATSKI JEZIK - pismeni dio ispita
  1. 22.8.2017. godine u 8 sati          -   MATEMATIKA            - usmeni dio ispita
  1. 22.8.2017. godine u 9 sati          -   HRVATSKI JEZIK         - usmeni dio ispita

Stolac, 6.7.2018. godine

Zdravka Marijanović

UČENICI KORISTE KNJIGE  ŠKOLSKE NAKLADE I ALFE

PRVI RAZRED:

HRVATSKI JEZIK

– POČETNICA TAJNA SLOVA - radni udžbenik