sv. Nikola 2018 030Učenici PŠ Masline, uz pomoć svojih učiteljica, priredili su povodom blagdana Sv. Nikole prigodan program, za svoje roditelje, bake, djedove, te djelatnike OŠ Stolac.

Interni sat studeni 2018 003Odjel glazbene škole koji djeluje u sklopu Osnovne škole Stolac u svom programu ima organiziranje internog sata. Interni sat podrazumijeva javni nastup svih učenika a njegova svrha i cilj je pružiti mogućnost učenicima da pred roditeljima pokažu mali dio onoga što uče u glazbenoj školi, kao i oslobađanje učenika za javne nastupe. U srijedu 28.11. i četvrtak 29.11.2018.gdine održan je prvi interni sat u školskoj 2018./19. godini

Abeceda knjizevnosti 001Povodom Dana hrvatskog kazališta, školu su 15.11.2018. godine podsjetili akademski glumci Ivo Krešić i Igor Vidačković. Učenicima od II. do IX. razreda su odglumili predstavu pod nazivom „Abeceda književnosti“.

Dani kruha 2018   1 001Dani kruha, dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine u mjesecu listopadu. U našoj školi su uz prigod program, koji su pripremili naši učenici i učitelji, obilježeni 12. listopada 2018. godine, izložbom i već tradicionalnom prodajom u humanitarne svrhe.

Knjizevni susret   Mak Dizdar  (2)U sklopu XIV. nertvanskog književnog, znanstvenog i kulturnog susreta u holu OŠ Stolac dana 29. rujna 2018. upriličen je književni susret na temu - Mak Dizdar -. O Maku i njegovom djelu govorili su renomirani književnici i znanstvenici iz BiH i Hrvatske.